Kurumsal

Şahinoğlu Otomotiv Kurumsal Değer ve İlkeri

250 m2 Kapalı alan içerisinde harici 90 m2 yedek parca deposu 7/24 webten hizmetimizi izleme olanağı ile 8 kişilik profesyonel teknik kadrosu siz müşterilerimize standardizasyonu yakalamış kaliteli servis anlayışı bi arada hizmet vermek için buradayız.

Çalışanlarımızla beraber müşterilerimizi ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir otomotiv şirketi olmak için buradayız.

Ülke ekonomisinin lokomotifi sayılan otomotiv sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü teknik hizmeti yirmi yıllık bilinç ve tecrübe ile alanında profesyonel teknik kadro ekip ve kurumlarla çalışarak ayrıca sürekli yenilenerek hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Sektörün ve teknolojinin gerektirdiği sürekli yenilik ihtiyacı ile kurumsal kimlik kazanma çalışmalarımız aralıksızın devam etmekte bu nedenle kurumsal faaliyetlerini oturtmuş kurum ya da kuruluşlarla çalışarak gelişimimizi sağlıklı bir zemine sabitleyecek çalışmalar içindeyiz.

Talep edilen hizmeti; kurum ya da kuruluş ayırmadan finans ve kalite odaklı en cazip şekilde hizmet ettiğimiz topluluğa sunarak sektördeki çıtamızı hız kesmeden yükseltmektir.

100

Müşteri Memnuniyeti

33028

Aşkın Başarı Hikayesi

20

Yıllık Sektörde Uzmanlık

8

Konusunda Uzman Personel