Kaporta ve Boya

KAPORTA VE BOYA

Aracınızın kaporta, iç döşeme, ön cam ve plastik aksamlarında oluşan belli ölçüsel limitler içinde kalan küçük ölçekli hasarlarını, sadece hasarlı bölgenin hızlı ve özel onarım teknikleri ile giderilmesi hizmeti veriyoruz.

Dış darbeler sonucu aracın kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar gördüğü, ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltilerek eski haline getirilme işlemidir. Düzeltme işleminde saç ve galvaniz malzemeden üretilmiş parçalarda “Puntalı Göçük Çektirme” sistemi kullanılır. Otomotiv sektöründe araçların kaporta aksamlarının üretiminde son yıllarda Alüminyum Alaşımlı malzemeler gittikçe daha fazla kullanılmaktadır. Bu tür Alüminyum Alaşımlı malzemelerden üretilen motor kaputu, ön ve arka çamurluk, bagaj kapağı, kapılar gibi parçaların üzerindeki ezik, vuruk ve göçükler uzman ekibimiz tarafından eski görünümüne kavuşturuluyor.

Aracınızın seyir veya park halindeyken hafif trafik kazaları, dış darbeler veya kötü niyetli hareketler sonucu, genellikle kapı, çamurluk ve tampon bölgelerinde meydana gelen sıyrık, çizik gibi küçük boya hasarları servisimizde onarılmaktadır.