Land Rover- Range Rover-Jaguar-Bmw-Mini Cooper-Vw-Audi

250 m2 Kapalı alan içerisinde harici 90 m2 yedek parca deposu 7/24 webten  hizmetimizi izleme olanağı ile 8 kişilik profesyonel teknik kadrosu siz müşterilerimize standardizasyonu  yakalamış kaliteli servis anlayışı bi arada hizmet vermek için buradayız.

STRATEJİMİZ

Talep edilen hizmeti; kurum yada kuruluş ayırmadan finans ve kalite odaklı en cazip şekilde hizmet ettiğimiz topluluğa sunarak sektördeki cıtamızı hız kesmeden yükseltmektir.

MİSYONUMUZ

Ülke ekonomisinin lokomotifi sayılan otomotiv sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü teknik hizmeti oniki yıllık bilinç ve tecrübe ile alanında profesyonel teknik kadro ekip ve kurumlarla çalışarak ayrıca sürekli yenilenerek hizmetlerimize devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Sektörün ve teknolojinin gerektirdiği sürekli yenilik ihtiyacı ile kurumsal kimlik kazanma çalışmalarımız aralıksızın devam etmekte bu nedenle kurumsal faaliyetlerini oturtmuş kurum ya da kuruluşlarla çalışarak gelişimimizi sağlıklı bir zemine sabitleyecek çalışmalar içindeyiz.

STRATEJİMİZ

Talep edilen hizmeti; kurum ya da kuruluş ayırmadan finans ve kalite odaklı en cazip şekilde hizmet ettiğimiz topluluğa sunarak sektördeki çıtamızı hız kesmeden yükseltmektir.